Εικονική Επιχείρηση 1ου ΓΕΛ Ξάνθης TONIROME

H Εικονική Επιχείρηση αποτελεί ένα βιωματικό εκπαιδευτικό πρόγραμμα που βασίζεται στην αρχή της «μάθησης μέσα από την πράξη» και απευθύνεται σε μαθητές ηλικίας 15-18 ετών, σε όλη την Ελλάδα. Το πρόγραμμα της Εικονικής Επιχείρησης είναι μια μοναδική ευκαιρία για τους μαθητές και τις μαθήτριες, δουλεύοντας στο πλαίσιο της ομάδας, να δημιουργήσουν μία δική τους εταιρεία και να κατανοήσουν όλα τα στάδια από το σχεδιασμό, τη λειτουργία μέχρι και τη ρευστοποίησης μιας επιχείρησης.

Η  ΤΟΝΙRΟΜΕ δημιουργήθηκε με βάση την επιθυμία μας να ενεργούμε με υπευθυνότητα απέναντι στους ανθρώπους και τον πλανήτη  να αναπτύξουμε μια αίσθηση ηθικής ακεραιότητας στην παραγωγή ειδών για ζώα. Δημιουργούμε προϊόντα για ζώα που ενσωματώνουν πρώτες ύλες αποκλειστικά από επαναχρησιμοποιούμενα υφάσματα,  μειώνοντας το περιβαλλοντικό αποτύπωμά μας.

Δείτε & Ψηφίστε τα commercial video (διαφημιστικά σποτ) των ομάδων της Εικονικής Επιχείρησης που διεκδικούν το Public Choice Award στον φετινό διαγωνισμό.

ΔΕΙΤΕ & ΨΗΦΙΣΤΕ ΕΔΩ